Úspěchy školy 2018 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Ve dnech 14. a 15. května 2018 proběhlo v areálu DDM Sova okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. V I. kategorii (Barbora Volfová, Karolína Kolaříková, Jan Maroušek, Marek Bařina) i v II. kategorii (Lukáš Bařina, Tomáš Mirovský, Kateřina Zemanová, Barbora Vítková) naši žáci získali skvělá 1. místa! Lukáš Bařina byl též oceněn jako nejlepší chlapec soutěže! Tímto výsledkem si obě družstva zajistila postup do kola krajského, které proběhlo 24. května 2018 v Sokolově. V konkurenci těch nejlepších škol Karlovarského kraje naši žáci nezaostávali a to především cyklisti z II. kategorie. Ti vybojovali nádherné 3. místo! Lukáš Bařina i zde byl individuálně oceněn za jízdu na dopravním hřišti a vyplnění testů pravidel silničního provozu, když z obou disciplín získal 0 trestných bodů! Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. (OF)
V květnu 2018 proběhlo na naší škole okresní kolo v matematické olympiádě. S přehledem získal 1. místo Jindřich Kantor ze 6.B. Gratulujeme a přejeme i nadále stejné úspěchy. (OF)
V únoru 2018 se konalo v DDM Sova Cheb okresní kolo soutěže v německém jazyce. Naši školu reprezentovaly Michaela a Nikola Schützovy, které obsadily hezké 6. a 7. místo. Oběma děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy! (MŠ).
Ve 2.D není nouze o dobré nápady. Sešel se rok s rokem a návštěvníci chebského muzea mohli opět obdivovat nápadité výrobky našich druháků. Tentokrát děti vymyslely tyto zajíčky, se kterými odsadily krásné 2. místo ve výtvarné soutěži Muzea v Chebu. (DŽ)
Začátkem dubna proběhlo okrskové kolo ve vybíjené, kde naši žáci vybojovali postupové místo do kola okresního. To proběhlo 18. 4. 2018 na 5. ZŠ. V těžké konkurenci škol, které se věnují aktivnímu tréningu vybíjené, však nezaostali a získali krásné 4. místo! Naši školu reprezentovali Maják Jan, Kužel Jaroslav, Mareš Jan, Kubinčan Lukáš, Zůna Jan, Krčma Vojtěch, Ouřada Marek (4. třídy), Zámečník Jaroslav, Turek Tomáš, Halanzovskyj Denis, Nováček Petr, Červeňák Robert, Dao Son Tung (5.třídy). Zvláštní ocenění za čin fair play dostali - Jaroslav Kužel 4.B a Jaroslav Zámečník 5.A. Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy! (IH)
Ve středu 28. 3. 2018 se konalo v ZŠ Úšovice v Mar. Lázních okresní kolo soutěže "Angličtina nás baví". V kategorii 5. ročníků nás reprezentovala Ela Fišerová, která se umístila na krásném 3. místě a v kategorii 4. ročníků Jan Maják.Ten se na stupni vítězů bohužel neumístil. Oběma děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Ele Fišerové gratulujeme k postupu do krajského kola. To se koná 26. dubna v Karlových Varech. Samozřejmě držíme palce! (TT)
Dne 5. 2. 2018 se konalo okresní kolo Olympiády v českém jazyce. Z naší školy se účastnily žákyně 9.B Marie Křížková a Natálie Novotná. Obě vzorně reprezentovaly školu, za to jim patří dík. Maruška Křížková se navíc umístila na krásném 3. místě a postupuje do krajského kola. Přejeme jí hodně štěstí! (IK)
V okresním kole soutěže v cizích jazycích - v angličtině se ve druhé kategorii II.B pro 8.-9.třídy umístil na krásném 7. místě Matyáš Stehlík z 9.B a v první kategorii I.B pro 5.-7.třídy se na úžasném 3.místě umístil žák 7.C Max Dostál. Oběma zúčastněným gratulujeme. (DM)