Zaměstnanci školy - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vedení školy
Ředitel školy: Ing. Kříž Miroslav
Zástupce ředitele: Mgr. Marková Jaroslava

Třídnictví – školní rok 2017/2018
TřídaUčebnaTřídní učitelAsistent pedagoga / Zastupující třídní učitel
Přípravný ročník
117
Bc. Orságová Vendula
AP Simona Bendíková 
1.A
Pobočka
Mgr. Jana Vozková

1.BPobočka
Jana Cisariková

1.CPobočka
Mgr. Michaela JindrováAP Jaroslava Sušanková
1.DPobočka
Iva Kolářová
2.A112Mgr. Alena Lávičková 
2.BPobočka
Iva HessováAP Bc. Martina Duffková
2.C424Markéta Sykorová
AP Veronika Bechynská
2.DPobočkaMgr. Dana Žemličková
3.A101Mgr. Božena Motlová

3.B104Ing. Jana Akantisová
3.C106Mgr. Iva SanveneroAP Bc. Cristina Vlášková
4.A216Helena Palacká
AP Jitka Foglarová
4.B211Mgr. Martina Hanusová
4.C413Mgr. Ilona Šlosarová
AP Hana Hrnčířová
5.A111Ing. Andrea Šornová
5.B105Mgr. Pavla Marková
5.C212Mgr. Hana Miklušáková
AP Lenka Žabková
6.A317Mgr. Otto Friedrich
Mgr. Soňa Orsaková
6.B210Mgr. Soňa Orsaková
Mgr. Otto Friedrich
6.C323Mgr. Lenka Kubíková
AP Kristýna Hojdová
Mgr. Denisa Morkesová
7.A220Mgr. Ivana Josková-metodik prevence
Mgr. Kateřina Randisová-Nováková
7.B316Mgr. Kateřina Randisová-Nováková
Mgr. Ivana Josková
7.C313Mgr. Denisa Morkesová
Mgr. Vlastimil Vrba, AP Růžena Pinerová
8.A301Mgr. Kateřina Šrámková - koordinátor EVVOIng. Martina Šťovíčková, AP Karolína Bařinová
8.B322Ing. Martina Šťovíčková
Mgr. Kateřina Šrámková, AP Šárka Štorková
9.A201Mgr. Lenka RozlílkováMgr. Irena Kindlová, AP Miluše Zálešáková
9.B215Ing. Petr KvízMgr. Irena Kindlová
Netřídní učitelé: Mgr. Pavla Viewegová, Mgr. Petra Matějovská - výchovný poradce, Mgr. Radka Kučerová, 
Bc. Jana Vejražková, Mgr. Irena Kindlová, Mgr. Vlastimil Vrba
Školní družina: Vedoucí ŠD - Helena Medková,
Vychovatelky ŠD: Bc. Jana Vejražková, Jaroslava Sušanková, Bc. Cristina Vlášková
Správce sítě: Ing. Petr Kvíz
Tříd: 27 (I. st. 17+ II. st. 10) + přípravný ročník
 
Zaměstnanci školní jídelny:
Vedoucí školní jídelny: Eva Beranová
Vedoucí kuchařka: Zdenka Valentová
Kuchaři: Andrea Komárková
Pomocní kuchaři: Petr Valenta, Ivana Giňová, Renata Dvončová, Květa Jurčíková, Alena Hakenová, Jiřina Ticháčková
Uklízečka: Eva Kopecká
Údržbář: Jiří Kapoun
Administrativní pracovníci
Asistentka ředitele: Hana Michálková
Ekonom školy:  Marcela Smutná
Mzdová účetní: Lada Dvořáková

Technickohospodářští pracovníci
Školník: Jaroslav Smutný
Úklid: Erika Strojilová, Jana Volštátová, Romana Trubačová, Hana Klieberová, Eva Ederová



 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky