Fotogalerie - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Školní družina
Maškarní bál
Zimní radovánky
Vánoce 2021
Maškarní bál 2020

Vánoční besídka
Draci
Halloweeen 2019
Maškarní bál ve školní družině
Vánoce ve školní družině
Maškarní bál 2018
Vánoce 2017
Drakiáda 2017
Halloween 2017
Dětský den
Maškarní bál únor 2017

Bobování a hrátky na sněhu.
Vánoční besídka
Pouštění draků
 Halloween
Náš školní rok jsme zakončili již tradičně stopovanou. Děti s nadšením plnily připravené úkoly a na konci cesty je čekal poklad v podobě sladké odměny.
Počasí nám přálo! Sportovní den v naší školní družině se vydařil! Děti si zasoutěžily v několika disciplínách a zahrály si kolektivní hry. (HM)
Hlavní program Dětského dne začal ve slunečném odpoledni na školním hřišti. Na jednotlivých stanovištích děti soutěžily o razítka, která pak vyměnily za sladkou odměnu. Každé oddělení bylo obdarováno deskovou hrou a hračkami. (HM)
Celý prosinec jsme se s dětmi v družině věnovali přípravám na Vánoce. Aby se nám čekání na tyto svátky zpříjemnilo, vyráběli jsme spoustu obrázků a výrobků s vánoční tématikou, kterými jsme školní družinu vyzdobili. Rodičům jsme vyrobili vánoční dárečky a při vší té práci jsme si zpívali vánoční koledy.
I v družině jsme si udělali Štědrý den, ozdobili jsme si vánoční stromeček a pod ním si předali drobné dárečky a nové hry do družiny. Nakonec jsme se pustili do mlsání cukroví, které děti připravily na kroužku vaření.

I přes velmi teplý podzimní den, dětem draci velmi nádherně létali.
Halloween party proběhlo v tělocvičně školní družiny 27. října.
Některé děti si masky zhotovily samy, jiní si donesli kostýmy z domova. Děvčata se sama nalíčila. Před akcí si děti vyrobily plakáty, pomalovaly si dýni, zapálili jsme si společně svíčky. Nejdříve si všichni zatancovali na písničky o strašidlech, poté si děti zasoutěžily. Např. v hodu míčem na koš, v kuželkách, v provlékání provázku oděvem na rychlost i matematické soutěžení.
Všichni, kdo se zúčastnili, byli sladce odměněni.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky