Úspěchy školy 2021 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Březen se již tradičně řadí mezi měsíce, ve kterých se konají předmětové soutěže. Jedním z takových předmětů je německý jazyk, který se na naší škole spolu s jazykem anglickým vyučuje již od třetí třídy. Okresního kola olympiády v německém jazyce se zúčastnily žákyně sedmých ročníků, vítězky školního kola, Markéta Fialová a Kristýna Hrnčířová. Obě dvě se na soutěž pravidelně připravovaly ve svém volném čase pod vedením paní učitelky Lenky Vlkové. Jejich práce přinesla ovoce - Markétka získala nádherné 3. místo a Kristýnka vybojovala
4. místo. Oběma děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (LV) 
Dne 22.11. 2021 byla v GAVU Cheb vyhodnocena výtvarná soutěž "Vyhrňte si rukávy, páni architekti!". Jako každý rok jsme i letos získali krásné ocenění. Tentokrát to byla Klara Doležalová z 9.B, která v kategorii ZŠ ve věku 13 - 15 let získala za svůj obrázek nádherné 1. místo! Moc gratulujeme! Bohužel v důsledku epidemiologických opatření nedojde ke slavnostnímu zahájení výstavy a předání cen. I tak je možno si výstavu individuálně zdarma prohlédnout v přízemních prostorách GAVU. (OF)
V měsíci září a říjnu 2021 proběhla výtvarná a literární soutěž "Zebra se za tebe nerozhlédne", kterou zorganizovala společnost Bezpečně na silnicích s Policejním prezídiem ČR a krajským ředitelstvím PČR. Děti ze 2. A si vybraly výtvarné zpracování tohoto tématu. Nejlépe se úkolu zhostila Zuzanka Zajacová, která ve 2. kategorii (žáci 1. stupně ZŠ) získala svou prací nádherné 1. místo! Všem dětem ze 2. A i Zuzce moc gratulujeme! (OF)
1. místo pro naši školu! Od 6.9 do 12.9. 2021 se v řadě evropských zemí, včetně Česka, slavil Evropský týden recyklace baterií. Cílem je připomenout veřejnosti důležitost třídění a recyklace baterií. My se můžeme pochlubit, tím i poděkovat dětem naší školy za jejich aktivitu, že jsme v loňském školním roce získali krásné prvenství v celém Karlovarské kraji ve sběru baterií! Děti odevzdaly 195 kg baterií. I díky nim je svět zelenější a také veselejší, neboť dopady výroby na přírodu jsou opravdu velké a jejich recyklací je můžeme výrazně snížit. (OF)
Dne 20. 5. 2021 navštívila naší školu paní Veronika Lochmanová (GAVU Cheb), aby mohla po téměř tři čtvrtě roce karanténních opatření alespoň touto formou pogratulovat a předat vítězné ceny za výtvarnou soutěž "Ze života hmyzu" našim dvou žákyním Nele Šelepové a Klárce Sýkorové (obě z 8.B). Ještě jednou žákyním gratulujeme a paní Lochmanové moc děkujeme za příjemnou návštěvu! (OF)
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky