Úspěchy školy 2022 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Dne 6. 5. 2022 jsme se s dětmi (2.A) účastnili předávání cen v Muzeu Cheb. Obsadili jsme krásné 3. místo v kategorii 1 . stupeň ZŠ ve výtvarné soutěži "Jarní dekorace". Jako cenu děti dostaly spoustu bonbónů a výtvarné potřeby k dalšímu tvoření.  (MJ)
Naše škola získala krásná umístění v muzejní výstavě JARNÍ DEKORACE:
kategorie I. stupeň   
2. místo třída 3.B
3. místo třída 2.A
kategorie družin       
2. místo oddělení Berušky
VŠEM MOC GRATULUJEME!
(PM)
Nekoktám, čtu. Tak zněl název čtenářské soutěže pro žáky 4. a 5. tříd vyhlášené dětským oddělením Knihovny v Chebu. Soutěž byla zaměřená na správné čtení; hodnotil se celkový projev, plynulost, hlasitost, porozumění textu. Mezi chebskými školami proběhlo místní kolo této soutěže 21.4. Ze 4.základní školy v Chebu byly velmi úspěšné obě zúčastněné žákyně – Stella Štejrová z 5.B zvítězila ve své kategorii a postupuje do krajského kola, Julie Kadlecová ze 4.A obsadila krásné druhé místo v kategorii čtvrtých tříd. Našim čtenářkám gratulujeme! (DŽ)
Dne 23. 3. 2022 proběhlo v hale Lokomotivy Cheb okrskové kolo ve florbale. Chlapci zde získali krásné 3. místo. Tým tvořili Filip Skala, Matěj Gucký, Tadeáš Marek, Jiří Dunda, Jakub Krištof, Adam Karafiát, Šimon Vítek a Dominik Kolmschlag. Družstvo dívek (Adéla Skalová, Veronika Šilhavá, Sára Vu, Rozálie Hessová, Anna Sedláková, Serina Brei, Soňa Orsaková, Patricie Horvátová, Simona Kocevová) vybojovalo nádherné 2. místo. Tím si zajistilo postup do kola okresního, které se uskutečnilo 5. 4. 2022 ve Františkových Lázní. Zde dívky dosáhly skvělého 3. místa! Všem moc gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. (IH)
V pátek 1. dubna 2022 proběhlo vyhodnocení výtvarné soutěže pořádané Městskou knihovnou v Cheb pod názvem „Vítání jara". Mezi výherce patří Šárka Štěchová a Nela Šelepová z 9.B a Tomáš Hájek ze 7.A. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy. (OF)
Okresní kolo celostátní přehlídky dětských recitátorů "Dětská scéna" proběhla v ZUŠ v Chebu dne 22.3. 2022. V 0. kategorii naši školu reprezentovali Anna Marková (1.A), Eva Ouředníková (1.A), Veronika Márová (1.B) a Barbora Forstová (1.B). Evička získala nádherné 2. místo a Verunka čestné uznání! V I. kategorii pak soutěžili Sebastian Štejr (2.A) a Julie Hubková (2.A). Sebík též obdržel čestné uznání!
Děti recitovaly básně od Františka Hrubína. Soutěž se jim moc líbila a všichni si užili své první úspěchy. Moc gratulujeme! (MJ)
Březen se již tradičně řadí mezi měsíce, ve kterých se konají předmětové soutěže. Jedním z takových předmětů je německý jazyk, který se na naší škole spolu s jazykem anglickým vyučuje již od třetí třídy. Okresního kola olympiády v německém jazyce se zúčastnily žákyně sedmých ročníků, vítězky školního kola, Markéta Fialová a Kristýna Hrnčířová. Obě dvě se na soutěž pravidelně připravovaly ve svém volném čase pod vedením paní učitelky Lenky Vlkové. Jejich práce přinesla ovoce - Markétka získala nádherné 3. místo a Kristýnka vybojovala
4. místo. Oběma děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (LV) 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky