Zaměstnanci školy - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vedení školy
Ředitel školy: Ing. Kříž Miroslav
Zástupce ředitele: Mgr. Marková Jaroslava

Třídnictví – školní rok 2020/2021
TřídaUčebnaTřídní učitelAsistent pedagoga
Přípravný ročník
117
Bc. Orságová Vendula
AP Šárka Štorková 
1.A
Pobočka
Mgr. Michaela Jindrová
1.BPobočka
Mgr. Andrea Půlpánová
1.CPobočka
Mgr. Božena MotlováAP Jitka Foglarová
2.APobočkaMgr. Jana Vozková
2.BPobočka
Mgr. Martina Hanusová
2.C106Mgr. Lenka Kubíková
AP Michaela Altnerová
3.A111Mgr. Dana Žemličková
3.B104Mgr. Ivana HessováAP Bc. Martina Doffková
3.C413Mgr. Ilona ŠlosarováAP Hana Hrnčířová
4.A211Miluše Zálešáková

4.B216Helena Palacká
4.C106Mgr. Iva Sanvenero
AP Bc. Lenka Matějková
5.A112Mgr. Alena Lávičková
5.B105Mgr. Pavla Marková
5.C424Markéta Sykorová
AP Veronika Bechynská
6.A220Mgr. Ivana Josková - metodik prevence

6.B201Mgr. Lenka Rozlílková
6.C215Mgr. Lenka Vlková
AP Růžena Pinerová
7.A322Ing. Martina Šťovíčková
7.B301Mgr. Kateřina Šrámková - koordinátor EVVO
7.C316Mgr. Milada Nedvědová
AP Karolína Bařinová
8.A210Ing. Ivan Rambousek
8.B313Ing. Petr Kvíz
8.C212Mgr. Hana Miklušáková - speciální pedagogAP Lenka Žabková
9.A317Mgr. Otto Friedrich
9.B318Tibor TomiAP Kristýna Hojdová
Netřídní učitelé: Mgr. Lenka Konvalinová, Mgr. Pavla Viewegová, Mgr. Petra Matějovská - výchovný poradce
Bc. Jana Vejražková, Mgr. Irena Kindlová, Mgr. Vlastimil Vrba, Mgr. Kateřina Čadová, Bc. Barbora Kubisková
Školní družina: Vedoucí ŠD - Helena Medková,
Vychovatelky ŠD: Bc. Jana Vejražková, Jaroslava Sušanková, Bc. Martina Duffková, Eliška Orságová
Správce sítě: Ing. Petr Kvíz
Tříd: 26 (I. st. 15+ II. st. 11) + přípravný ročník
 
Zaměstnanci školní jídelny:
Vedoucí školní jídelny: Eva Beranová
Vedoucí kuchařka: Zdenka Valentová
Kuchaři: Dvončová Renata, Hakenová Alena, Komárková Andrea, Kopecká Eva, Ticháčková Jiřina, Valenta Petr, Kunová Renata, Weiszdornová Dana, Alena Medková
Údržbář: Jiří Jindra
Administrativní pracovníci
Asistentka ředitele: Hana Michálková
Ekonom školy:  Marcela Smutná
Mzdová účetní: Lada Dvořáková

Technickohospodářští pracovníci
Školník: Jaroslav Smutný
Úklid: Erika Strojilová, Hana Klieberová, Jaroslava Sušanková, Michaela Altnerová, Jana Volštátová



 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky