Úspěchy školy 2019 - 4. základní škola Cheb, Hradební 14

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Úspěchy školy
Dne 14. 3. 2019 se v Mariánských Lázní uskutečnilo okresní kolo soutěže "Angličtina nás baví". Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V I. kategorii se na krásném 3. místě umístil Dominik Novotný ze 4.A. Ve II. kategorii pak Jakub Jindra z 5.A získal též skvělé 3. místo. Oběma gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (TT)

Přílohy
Dne 20. 3. 2019 v prostorách 2. ZŠ Cheb proběhla pro žáky 6. tříd z chebského okresu čtenářská soutěž "Andersenova výzva". Krásného výsledku zde dosáhla Eliška Drbalová z 6.B, když si "vyčetla" skvělé 3. místo! Moc gratulujeme!
Dne 21. 3. 2019 se ve Františkových Lázní uskutečnilo okresní kolo ve florbale. Náš tým tvořený žáky 4. a 5. tříd si vybojoval krásné 3. místo! Družstvo tvořili Ondřej Šlajs, Adam Jílek, Marek Bařina, Adam Fůs, Karel Malantuk, Tomáš Zimmermann, Josef Šnajdr, Samuel Gucký, Jiří Duffek, Jan Fišer, Antonín Turek a Adam Ouředník. Chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy. (OF)
Dne 15. 3. 2019 proběhlo v Krajské knihovně v Karlových Varech krajské kolo čtenářské soutěže "Nekoktám, čtu!". Tuto soutěž již popáté uspořádalo Klubko - Klub dětských knihoven Karlovarského kraje pro žáky 4. a 5. tříd. David Rubáš ze 4.B zopakoval excelentní výkon z kola okresního (viz. níže) a v těžké konkurenci 17 žáků v kategorii 4. tříd získal opět skvělé 1. místo! Moc mu gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy. (OF)

Dne 28. 2. 2019 proběhlo v Chebu okresní kolo sportovní soutěže v basketbalu. V kategorii mladších žákyň nás reprezentovaly Veronika Červenková, Lucie Truhlářová, Lucie Mašková, Anežka Štoidlová, Agáta Hodinová, Tereza Skalová, Adéla Brňáková a Michaela Hradecká. V těžké konkurenci si holky vybojovaly skvělé 2. místo a tím i postup do kola krajského. Moc gratulujeme a držíme palce! (OF)
Dne 28. 2. 2019 proběhlo v prostorách Gymnázia Cheb okresní kolo zeměpisné olympiády. Ve svých kategoriích získali Jan Bubanec (7.B) krásné 3. místo a Matyáš Kubka (9.B) 8. místo. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy! (IJ)
Dne 4. 3. 2019 se uskutečnilo v Chebu okresní kolo chemické olympiády. Naši školu reprezentovali žáci 9.A Jan Ferling, Karel Blažek, Matěj Andrášik a Antonín Liďák (první tři se stali úspěšnými řešiteli). V těžké konkurenci obsadili krásné 8. - 11. místo, kdy příčky před nimi obsadili žáci víceletých gymnázií. Gratulujeme! (MŠ)

Dne 15. 2. 2019 proběhlo krajské kolo závodů v plavání v Sokolově. Náš dívčí tým tvořený Sofií Kosteneckou (6.A), Ievou Kosteneckou (6.C), Barborou Benýškovou, Lucií Maškovou, Agátou Hodinovou (všichni 7.B) a Kateřinou Čechovou (8.B) si vybojoval krásné 4. místo! Děvčata soutěžila ve všech plaveckých stylech - prsa, kraul, znak, motýlek, polohová i velká štafeta. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (OF)
Dne 30. 1. 2019 se vybraní žáci zúčastnili okresního kola Matematické olympiády pro žáky I. stupně pořádané v prostorách 6. ZŠ Cheb. V těžké konkurenci se úspěšnými řešiteli stali Hana Churá z 5.A a David Pilař z 5.B. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (OF)
Dne 5. 2. 2019 proběhlo v DDM Sova okresní kolo soutěže v německém jazyce. Ze školního kola sem postoupili Valérie Takáčová ze 7.A, Nikola Schützová a Michaela Schützová z 9.B. Hezkého výsledku pak dosáhla Valérie, když v těžké konkurenci jedenácti soutěžích získala krásné 4. místo. Gratulujeme! (MŠ)

Dne 7. 2. 2019 proběhla v dětské knihovně v Chebu čtenářská soutěž 4. a 5. tříd "Nekoktám, čtu!". Vynikajícího výsledku dosáhl David Rubáš ze 4.B, když ve své kategorii získal nádherné 1. místo. Tímto si zajistil postup do kola krajského, které proběhne 15. 3. 2019 v Karlových Varech. Gratulujeme a držíme palce! (AP)

Dne 30. 1. 2019 se žáci Kateřina Zemanová (9.B), Daniela Varvařovská (9.B) a Antonín Liďák (9.A) zúčastnili okresního kola Matematické olympiády pořádané v prostorách Gymnázia Cheb. Naše škola náležela jen mezi dvě základní školy v celém okresu, které se do tohoto kola probojovali. Výše zmínění žáci se tedy v soutěži střetli především se studenty Gymnázia Cheb a Svobodné chebské školy. V těžké konkurenci se nenechali zahanbit a Kateřina Zemanová se ziskem 12 bodů se stala úspěšnou řešitelkou! Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy! (LR)
Dne 16.1. 2019 proběhlo v DDM Sova Cheb okresní kolo olympiády z Dějepisu. V těžké konkurenci 29 soutěžících se umístil Marek Grill z 9.A na krásném 7. místě! Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. (IK)

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky